Transmetuar më 08-01-2023, 19:50

Është e hëna e dytë e janarit 2023 dhe pushimet kanë përfunduar. Ka ditë që ka nisur kthimi në punë, shkollë dhe angazhime të përditshme.

Por a nuk jeni kuriozë të dini se si do të shkojë kjo ditë e parë e javës së re dhe cilat do të jenë shenjat më me fat?

Mjafton ta zbulojmë me parashikimet gjithmonë të përpikta të astrologut Paolo Fox, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al

Horoskopi i Paolo Fox Dashi: është një e hënë e rëndësishme, Hëna është në favor. Kthehemi të flasim për ndjenjat që po rifitojnë lartësinë. Jupiteri në shenjën tuaj do sjellë zgjidhje në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Demi: Nëse një histori nuk funksionon, është e kotë të shkosh më tej. Edhe në aspektin profesional duhen ndarë gjërat: Ekzaminimi i situatave në punë është i rëndësishëm sepse nga një analizë e kujdesshme do të arrini të menaxhoni më mirë periudhën.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Përfitoni nga kjo ditë e hënë 9 sepse ju sjell qartësi në ndjenja. Dikush në punë është kundër jush, ose edhe një herë do të duhet të provoni vlerën tuaj. Megjithatë keni intuitë për të kapur gjërat.

Horoskopi Paolo Fox Gaforrja: Zemrat e vetmuara mund të përjetojnë një dashuri të re. Lajme të mira në planin e punës, aspekti ekonomik është për t’u kujdesur. Mos u rrëmbeni nga kjo kohë uljesh që të blini edhe kur domosdoshmërisht nuk ju duhen.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Hëna sjell aftësi të mira veprimi në marrëdhëniet sentimentale. Ju gjithashtu duhet të gjeni një qetësi të brendshme për të punuar më mirë.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: Në këtë periudhë duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme edhe në lidhje me dashurinë. Këshilloj maturi në punë, nuk përjashtohen takime të rëndësishme në jetën profesionale.

Horoskopi Paolo Fox Peshorja: Një projekt dashurie mund të lindë me një person të shenjës Luan ose Shigjetar. Mos i nënvlerësoni lajmet që vijnë në punë.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Afërdita sjell distancim në aspektin e komunikimit, për ju po bëhet e vështirë të flisni për ndjenjat. Nëse jeni intolerant ndaj gjithçkaje në punë, mund ta përkeqësoni situatën.

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari: Këtë të hënë duket se do të jeni shumë nervozë, por është një situatë e përkohshme. Më mirë të shmangni bisedat e acaruara me partnerin/en tuaj. Ata që kanë punë në sektorin krijues duhet të presin një telefonatë.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi: Pa dyshim që kjo periudhë çon në vendime për të hequr dorë nga gjëra, por këto veprime do të shpërblehen. Nuk përjashtoj lajmet në punë, por kushtojini vëmendje kësaj faze.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Hëna është ende në kah kundërt deri të martën në mëngjes ndaj silluni me maturi në ndjenja. Ata që kanë hapur një mosmarrëveshje me një punëdhënës të vjetër nuk do të kenë probleme.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Në dashuri ka një situatë më të mirë, do t’ju duhej një person i fortë në krah ndaj mbështetuni. Në jetën profesionale do të vijnë propozime të ndryshme. /noa.al