Transmetuar më 08-01-2023, 12:05

Gjatë një bisede me Dea Mishel, Olta është shprehur e indinjuar me opinionistët e “Big Brother VIP”. Sipas saj, ajo po gjykohet për profesionin.

Olta është shprehur se opinionistët nuk ja marrin seriozisht debatet pasi mendojnë se është futur në rolin e saj si aktore.

“Dhe Zhaklina dhe Arbri dalin dhe thonë “është muhabet kot” se këto janë dy aktorë. Si mund të gjykosh ashtu? Pra ti mua po më gjykon për profesionin që kam? Kjo nuk është e drejtë”, ka thënë ajo.