Transmetuar më 08-01-2023, 10:43

TIRANË- Tea është revoltuar me Oltën mbrëmjen e djeshme pas debatit me Gentin. Ajo e ka nxjerrë aktoren si gënjeshtare, duke i thënë se çorienton gjithë shtëpinë e në fund rri si zonjë. Tea ka pretenduar se Olta i ka thënë se Genti ia ka bërë me gjeste, mirëpo aktorja e ka mohuar.

DISKUTIMI:

Tea: Lërë videon, ti ça më ke thënë mua, ma bëri me gjeste! Pse e mohon në sy, kjo është çmenduri!

Olta: E ke seriozisht, ule tonin, mos u revolto!

Tea: Po se ju gënjeni dhe çorientoni shtëpinë dhe rri si zonjë në fund! Si mund të luash kështu me njerëzit? Unë të besova!

Olta: Ule tonin!

Tea: Ore lërë tonin tim ti, jam e indinjuar! Unë nuk flas më me ty, se ti të gënjen sy për sy!