Transmetuar më 07-01-2023, 22:23

Kiara dhe Luizi janë një ndër dyshet më të diskutuara, pasi këngëtari shprehu që në fillim një pëlqim për moderatoren.

Teksa më shumë kalojnë ditët brenda shtëpisë, ata shfaqen më të afruar. I pyetur se çfarë ndjen për Kiarën, Luizi tha se nuk di çfarë emri t’i vendosë asaj që ndjen, por di se ëhstë diçka e madhe.

“Nuk e di çfarë te them, nuk di çfarë emri ti vendos. Është diçka e madhe dhe e kuptoj kur nxehem me veten dhe them çfarë po bën, kur me bën atë shikimin ne mëngjes, me jep atë kafen.”- tha këngëtari.