Transmetuar më 07-01-2023, 14:06

Mbrëmë në "Big Brother VIP" ka patur festë. Vajzat janë veshur me kostume latine dhe kanë kërcyer, por disa momente pikante kanë rënë shumë në sy. Në një moment teksa banorët ishin duke u shplodhur pasi kërcyen nën ritmet latine, Mikela shkoi para Oltës dhe i bëri twerk.

Çmenden vajzat në BBV: Mikela bën twerk, Kejvina i kërcen

Ndërkohë Kejvina nuk i ndalte ngacmimet ndaj Kristit duke kërcyer para tij.