Transmetuar më 07-01-2023, 09:19

Episode të reja kanë ndoddhur brenda shtëpisë së BBV 2.

Disa prej banorëve kanë filluar të dalin kundër aktores Olta Gixhari. Modelja seksi, Kejvina Kthella, e ka quajtur dhe dramatike mënyrën si Olta sillet, teksa pyetja qëndron nëse publiku e kupton.

Kejvina: Pyetja ime, a e kupton ajo që njerëzit e kuptojnë dramën që po bën?

Luizi: Po, prandaj po them ku e çon mushka?