Transmetuar më 05-01-2023, 21:04

Janë thelluar përplasjet mes banorëve në Big Brother VIP 2.

Gent Hazizi ka ofenduar aktoren Olta Gixhari, duke sjellë edhe përlotjen e saj. Pas ngjarjes së ndodhur në oborr, Olta ka komunikuar me aktorin tjetër, Amos Zaharia lidhur me situatën e ndodhur, duke i treguar edhe se çfarë reagimi do të kishte bashkëshorti i saj lidhur me ngjarjen.

Olta Gixhari: Nuk dua të rri në këtë shtëpi dhe të dëgjoj kështu batutash. Do iki. Ose do iki ai. Nuk thuhet ajo, unë jam nënë me fëmi, jam e martuar. Si duhet të reagojë burri im tani? Të hedhi bombën, të hipë nga muret. Në një situatë normale, kjo të kishte ndodhur jashtë, ai tani do ishte bërë gjak, nga unë e para. Do ia kisha rrasur me shishe kokës. Unë nuk fola më fare. Thashë që më erdhi t’i gjuaja. Thashë, jo nuk po e bëj, por kam të drejtë të imagjinoj. S’kam pse e ndërpres. I tha Rolando kërko falje. Jo tha.

Ngjarjet që tronditën botën! Prindërit mostra që vranë fëmijët e tyre dhe u hoqën si të pafajshëm

Me ngjyrat kuqezi dhe portretin e Skënderbeut/ Marka luksoze nxjerr në treg orën e krijuar për shqiptarët (VIDEO)

"Do marr valixhet dhe do iki"/ Olta Gixhari "shpërthen" në lot brenda shtëpisë së BBVIP, çfarë ndodhi? Genti: Nuk u nxeha, Olta mund të hajë çdo gjë, por për mua jo çdo gjë hahej.

Ronaldo: I them Gentit, e ke nisur herët me Oltën se të ha. Më tha që Olta ha edhe shumë gjëra të tjera. Dhe e bëri me duar. Thjesht po shihnin njëri-tjetrin në sy.

Mikela: Unë i thashë si femër më vjen turp, sidomos për moshën që ke, po të them që shko kërkoji ndjesë.

Ronaldo: Ai mua më tha unë vazhdova atë që the ti.

Mikela: Unë pashë Oltën me sytë e përlotur në dhomë të gjumit dhe i tha Kristit si nuk reagove ti.

Ronaldo: Unë reagova i thashë kërkoi ndjesë urgjent, si nuk të vjen turp, njeri i vogël.

Mikela: Më tha, pse vjen që të më provokosh?