Transmetuar më 05-01-2023, 11:28

Aktorja Olta Gixhari dhe këngëtari Luiz Ejlli kanë debatuar bashkë në shtëpinë e “Big Brother Albania VIP 2”, për çfarë ka ndodhur më parë mes tij dhe ish-konkurrentit të “Për’puthen”, Efi.

Olta ia ka shprehur hapur se nuk i kanë pëlqyer disa fjalë nga ana e Luizit.

Pjesë nga biseda:

Olta: Kam disa ditë që e shoh këtë situatë.

Luizi: Pse e bëj? Të njoh anën e saj. Si reagon? Kjo doli njësh.

Olta: Nuk mund të njohësh anën e saj, duke i thënë ha m*t.