Transmetuar më 03-01-2023, 20:13

Getinjo, i cili është bërë pjesë e Big Brother Vip Kosova herë pas here ka tërhequr vëmendjen e publikit me deklaratat e tij.

Këtë herë jemi shokuar me paratë që ai shpenzon për gjërat që blen.

11 mijë franga zviceriane ( që janë afërsisht 11 mijë euro) kushtojnë një palë syze të tij.

“11 mijë franga syze kam blerë dhe as nuk e di ku i kam”, dëgjohet të thotë reperi në një bisedë me banorë të tjerë të cilët duken të habitur nga ky veprim i Getinjos.