Transmetuar më 02-01-2023, 18:34

TIRANË- Reperi Stresi ka dhënë një tjetër sinjal për ish-bashkëshorten e tij Kejsin, që ajo të reagojë qoftë edhe me një mesazh përshëndetës duke i uruar atij fitoren në lojën e ‘Big Brother Vip Kosova’. Kjo ka qenë kërkesa e dëshpëruar e reperit, këtë herë për ish-bashkëshorten e tij. Por a do t’ia plotësojë dëshirën Kejsi?

“A je burrnesh, çoje një mesazh, thuaj të uroj suksese në lojë. Mos më lër mua me kokë varur. Jepe ti një mesazh, thuaj unë kam jetën time, të uroj të gjesh më të mirat e jetës. Ia ka frikën shumë këtij reality-show. A e din çfarë do të thotë të vijë një vajzë e mirë dhe të të pëlqejë. Jam burrë. Ia kam frikën ndjenjave”, ka thënë Stresi.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd