Transmetuar më 02-01-2023, 10:44

Luizi dhe Tea kanë qenë së bashku duke ndërtuar veshje, kjo për shkak se kështu ka urdhëruar “Vëllai i Madh”. Ata nuk duhet të përdorin material tekstil e për këtë pasojë, ata janë përkushtuar jashtë mase shumë.

Por Tea nuk la pa ia përmendur edhe një herë termin “pervers” Luizit.

Tea: “Luiz, hajde ta mbarojmë. Do hamë, do pimë, do qeshim, çfarë të duash ti do bëjmë”.

Luizi: “Leje mos ma thuaj kështu se më karikove. ‘Ça të duash ti do bëjmë’. Ca është kjo, ca të duash ti?!”

Tea: “E sheh që je pervers. S’më gabon instikti mua”.

Pas refuzimeve të vazhdueshme të Kiara Titos, Luizi nuk e ka përjashtuar mundësinë e flirtimit me vajza të tjera brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Teksa fliste me Olta Gixharin, kjo e fundit e pyeti Luizin se pse nuk është martuar deri më sot. Me batutë këngëtari tha se atë nuk e ka marrë njeri.

Më tej në bisedë aktorja e ngacmoi edhe për raportin e tij me Tean, me të cilën Luizi ka qenë mjaft i afërt këto ditë.

Ai tha se te Tea i pëlqen fakti që mund të flasë me të për shumë kohë dhe ajo nuk i flet për asnjë nga banorët e tjerë në shtëpi, duke e cilësuar këtë pjekuri nga ana e saj.

Edhe pse ka kaluar pak kohë brenda shtëpisë së BBV2, Luizi duket se ka një pëlqim për Kiara Titon, për të cilën e shpreh shpesh herë.

Por së fundmi, Luizi duket i paqartë në raport me këngëtaren. Teksa bisedonte me Kiarën në oborr, Luizi tha se ajo e ka lodhur.