Transmetuar më 01-01-2023, 13:40

TIRANE- Ky është momenti kur ish-velina Kejvina Kthella ka rënë brenda në pishinë, teksa kërcente mbi një platformë.

Modelja shihet në një pjesë të klipit teksa bën lëvizje provokusese dhe tëerk para kamerave, por në një moment platforma ku po qëndronte shpërbëhet dhe ajo bie brenda në ujë.

Menjëherë i kanë ardhur në ndihmë aktorët Amos Zaharia dhe Herion Mustafaraj për ta nxjerrë nga pishina shpejt që të mos ftohej.