Transmetuar më 01-01-2023, 09:01

TIRANE- Të gjithë banorët po pozonin për foton e fundvitit, ndërsa e vetmja që mungonte ishte Dea Mishel. Ajo ndodhej në dhomën e gjumit duke qarë dhe për këtë vonoi për t’u bërë pjesë e banorëve të tjerë.

Gjithçka tregoi se lidhet me të qenit klaustrofobike. Më parë gjatë ditës së sotme, Dea Mishel u surprizua nga “Vëllai i Madh” me një video të familjarëve që i uronin Vitin e Ri. E njëjta gjë u bë dhe me banorët e tjerë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd