Transmetuar më 31-12-2022, 11:33

Edhe pse kanë pak kohë që janë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP 2”, banorët nuk kanë ngurruar që të ndajnë me njëri-tjetrin historitë e tyre personale.

Mbrëmjen e djeshme, Dea Mishel ka zbuluar për herë të parë detaje nga ndarja e saj me ish-partnerin, me të cilin kishin disa vite të lidhur.

“Mua ju më pëlqenit shumë, se më pëlqente shumë lirshmëria jote”, i tha ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Efi, Dea-s.

Kjo e fundit iu përgjigj:” Unë vetëm ashtu mund të jem e lidhur me dikë. Por nuk them dot fjalë të këqija për atë, pavarësisht se vuajta shumë kur u ndava. Pavarësisht se ai ma bëri mua që ta shaja sa se ke idenë . Por kur e kthej në kohë, nuk e shaj dot dhe se krahasoj dot. S’besoj që do njoh dikë aq të mirë sa ai, ma neverit çdo mashkull tjetër”.