Transmetuar më 31-12-2022, 11:25

Marrëdhënia midis moderatores Kiara Tito dhe këngëtarit Luiz Ejlli, është bërë temë diskutimi edhe për banorët e tjerë të shtëpisë së “Big Brother VIP 2”.

Disa prej tyre mendojnë se Luizi është bërë “kllouni personal i Kiarës”.

Pjesë nga biseda e disa prej banorëve:

Kristi: Kiara nuk është për të, se ajo po tallet me këtë të shkretin. Po nuk shkon kështu, nuk bën burri kështu me një femër.

Olta: Po Luizi bën!

Kristi: Mua më vjen keq për të!

Olta: Ai ka rënë brenda

Kristi: Shpresoj që jo

Luizi: Veç shihe të jenë nominimet nesër, edhe shife sa e dua!