Transmetuar më 30-12-2022, 14:52

Këngëtari i njohur, Luiz Ejlli. ka menduar që t’i bëjë një dhuratë moderatores Kiara Tito. Për këtë e ka ndihmuar modelja seksi, Kejvina Kthella.

Luizi merr një palë taka , ia fut në një qese të bardhë dhe sipër i shkruan “Faleminderit që ekziston”.

Por plani nuk shkoi ashtu siç ai e kishte menduar. Teksa po i linte Kiarës dhuratën te krevati, ajo trembet.

Pasi moderatorja hapi dhuratën, ajo refuzoi që t’i jepte një përqafim këngëtarit, i cili thoshte se “përqafimet ndodhin në filma”.