Transmetuar më 30-12-2022, 13:11

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, është zgjuar mëngjesin e sotëm e mërzituar dhe ka nisur të qajë me dënesë në kuzhinë dhe oborr. Arsyeja? Nuk ka fjetur dot gjumë nga zhurmat.

I pari që e vuri re gjendjen e saj ishte Genti.

Kejvina: Unë jam në gjumë akoma, s’po na lënë të flemë gjumë, të paktën kur flemë dhe hamë të respektojmë njeri- tjetrin.

Genti: Këtu s’ka ardhur njeri të rrijë në hotel me 5 yje!

Kejvina: Po mirë, meqë është kështu do marr enët dhe do vij t’ju bëjë zurmë aty te dhoma.