Transmetuar më 29-12-2022, 10:08

Ndizet atmosfera në Big Brother VIP Albania. Kejvina, Mikela dhe Ariana kanë bërë një kërcim shumë seksi me këngën “Gasolina” nga Daddy Yanke.

Vajzat janë rrëmbyer nga muzika dhe kanë dhuruar performancë para kamerave.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme: