Transmetuar më 27-12-2022, 22:32

Spektakli i sotëm i Big Brother VIP ka nisur me një ljam ‘bombë”. Në show shfaq një foto e Kristi dhe Zhaklina Lekatarit duke u puthur. Menjëherë më pas ka nisur diskutimi.

Por Kristi shpjegoi si ka ndodhur ngjarja dhe se ai ka dikë që e pret jashtë.

Arbana: Opinionistja jonë këtë vit ka një konflikt interesi le të themi me një nga banorët.

Kristi: Po kjo ka një vit, që kur ishim në një emision dashurie. Ne jemi në marrëdhënie platonike.

Olta: Wa kishe harruar të na i thoshe këtë detaj!

Kristi: Ka ndodhur se në show më thoshin që unë nuk jam romantike dhe ishte per tu treguar të tjerëve se mund të kemi një marrëdhënie pa komplekse , dhe u çuam dhe bëmë këtë puthje. Por unë kam dikë që më pret