Transmetuar më 27-12-2022, 18:14

TIRANË- Këngëtari Luiz Ejlli dhe Kiara Tito duket se i kanë ‘mbyllur punët’ bashkë në shtëpinë e Big Brother Vip. Kjo pasi Luizi gjatë një bisede me banorët e tjerë të shtëpisë, Amarildo dhe Gent Hazizi, është betuar që as nuk do ta shoh më Kiarën. Ky reagim i Luiz, ka ardhur pasi Kiara ka deklaruar se ai e ngacmon për të krijuar një lidhje mes tyre.

Pjesë nga biseda:

Luizi: E kam ndarë mendjen ia thashë edhe Gentit. As sytë s’do ia hedh më për të madhin Zot. Bile edhe kur të jetë ajo e pranishme, unë…

Genti: Po ti provoje sot, provoje mos i japësh vëmendje

Armaldo: A po thua për Kiarën?

Luizi: Po

Armaldo: Doja të thosha dicka dje që kishte të bënte me këtë, nga eksperienca, por nuk e them dot me zë.

Luizi: Unë s’jam i tillë. Unë i thashë ti vec më trhuaj nga goja ime a të kam thënë që më pëlqen? Nga goja ime e ke ndi që më pëlqen e që dua të kem dicka me ty? Jo tha por e di se ça mendoje.

Prit i thashë ti këtej më thua dy ditë kemi që njihemi këtej më thua më lexon mendimet. O Gent a je i mendimit që ia kanë ba ndoshta, jo se i është rritur mendja, por mund t’i ketë hypur pak vetja në qejf asaj.

Genti: Kujt

Luizi: Dihet ma, dihet ma. Jo se është mendjemadhe, po…