Transmetuar më 27-12-2022, 14:57

Prej disa ditësh,  aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj kanë qenë në qendër të me medias rozë.

U supozua për një krisje në marrëdhënien e çiftin duke ngritur dyshimet dhe për një ndarje.

Ndërkohë ka qenë vetë Bes Kallaku që përmes një “Instastory”, që ka hedhur poshtë të gjithë pikëpyetjet e ngritura.

Reagimi i tij vjen i ashpër, ndërsa ka publikuar një video ku shihet Xhensila duke kënduar ndërsa shkruan: “ Çdo 6 muaj një lajm ndërron jetë në skenë aktori i njohur. Çdo 4 muaj muaj ndërron jetë Ija e Bes Kallakut. Çdo 1 muaj Xhensila shtatzënë. Tani edhe këto të fundit. Më keni ça… Shqiptarët të rrinë të qetë.