Transmetuar më 26-12-2022, 17:48

Tiranë- Luiz Ejlli bëhet protagonist në Big Brother VIP 2. Kanë kaluar vetëm tre ditë që ka nisur, dhe Luizi duke se ka ‘bërë lëmsh’ disa nga gocat e shtëpisë.

Kësaj radhe në një bisedë me Tean, ai luante gjatë gjithë kohës me flokët e saj, ndërsa e pyeste për eksperiencën e saj në Përputhen.

Tea i tregon se gjatë emisionit ajo ka pasur pëlqim real për një nga djemtë, ndërsa ai ia pret me një batutë: Po çfarë përputhje është kjo, për 3 muaj , ti aq do rrish dhe me mua këtu…