Transmetuar më 26-12-2022, 15:10

Kiara Tito ka rrëfyer në “Big Brother VIP” arsyen pse u zhvendos nga Italia në Shqipëri. Ajo ka treguar mes lotësh se prindërit e saj nuk kishin mundësi për t’i paguar shkollën.

“Arsyeja pse u vendosa të kthehesha në Shqipëri është sepse Italia në atë kohë pati një krizë ekonomike dhe prindërit e mi nuk patën mundësinë që të ma ofronin mua shkollën dhe e menduan si opsion më të mirë që…(përlotet) se prekem kur flas për këtë…Babi ishte ai që më shtyu më shumë që shih kthehu në vendin tënd”, është shprehur Kiara.