Transmetuar më 26-12-2022, 07:48

Le ta pranojmë, nuk humbasim asnjë rast për një tryezë joshëse dhe na pëlqen shumë. Kur keni kohë për të tretur? Nëse çdo vit përballeni me të njëjtin problem, ne kemi zgjidhjen për ju.

Ekziston një pije e shëndetshme dhe natyrale që qetëson urthin e bezdisshëm, ndihmon me dispepsi dhe mban larg atë ndjesi të keqe djegieje në fyt ose gjoks në ditët kur e teprojmë.

I referohemi koprës mrekullibërës, i cili ka veti tretëse dhe na nxjerr nga kjo gjendje e vështirë që na ofron një vakt të pasur. Gjithçka që duhet të bëni është të zieni 1 lugë e gjysmë çaji për rreth 15 minuta, ta kulloni dhe ta vendosni pijen në një filxhan të madh.

Nëse e kombinoni me një lugë mjaltë, që ka veti zbutëse, rezultati do të jetë më i menjëhershëm.

Diçka na thotë se do ta nderoni me kopër në ditët në vijim.