Transmetuar më 25-12-2022, 21:16

KOSOVË- Një sherr i dhunshëm ka ndodhur në autostradë ditë ne sotmë, rrugës që të çon për në Mitrovicë. Pamjet janë filmuar nga një qytetar dhe janë publikuar nga Indeksonline. Në video duken dy makina që ndalojnë njëra pas tjetrës.

Shoferi i të parës bashkë me shokun e tij nis të dhunojë drejtuesin e mjetit të dytë. Nga makina e këtij të fundit duket që del dhe një grua dhe kërkon t’i ndajë. Nuk dihet shkaku i nisjes së këtij sherri mas palëve.