Transmetuar më 25-12-2022, 07:43

Ka nisur edicioni i i dytë i ‘Big Brother VIP’.

Me mjaft interes është se cilët janë banorët e këtij edicioni.

Përmes një spektakli, ata u prtezantuan mbrëmjen e kaluar.

Janë konfirmuar edhe opininistët.

Krah Arbër Hajdarit, që ishte gjithashtu në pozicionin e opinionistit dhe edicionin e kaluar, është edhe gazetarja Zhaklin Lekatari.

Këta janë 15 banorët që kanë hyrë në shtëpinë më të famshme në vend:

Olta Gixhari

Krist Aliaj Dragot

Zhaklin Gjolla

Herion Mustafaraj

Tea Trifoni

Gent Hazizi

Ronaldo Sharka

Amos Zaharia

Ariana

Kejvina Kthjella

Kiara Tito

Efi & Mikela

Dea Mishel

Armaldo Kllogjeri

Luiz Ejlli