Transmetuar më 24-12-2022, 21:22

Ish fituesi i Big Brother Anaid Kaloti ka publikuar listën e personazheve që do të marrin pjesë në Big Brother VIP Albania vetëm pak para fillimit të spektaklit.

Ai ka publikuar foton e listës me emrat: Kiara Tito, Dea Mishel, Ariana,Gent Hazizi, Armaldo Kllogjeri, Keivina Kthella, Olta Gixhari, Efi dhe Mikela, Herieon Mustafaraj, Ronaldo Sharka, Krist Dragoti, Amos Zaharia, Luis Ejlli, Zhaklina Gjolla, Tea Trifoni.