Transmetuar më 24-12-2022, 20:40

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Në dashuri këtë ditë Krishtlindjesh ka pak tension, kujdes që të mos nxisni polemika. Në punë, nga ana tjetër, mos u sforconi shumë dhe tregohuni më tolerant dhe më mirëkuptues.

Horoskopi Paolo Fox Demi: Këtë ditë Krishtlindjesh keni një vendosmëri të madhe, asgjë nuk mund t’ju largojë nga qëllimi juaj. Ata që "sulen" për takime janë të favorizuar. Në punë tregohuni të hapur, ndryshime të rëndësishme po vijnë.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Në dashuri, partneri po ju duket i largët dhe kjo po krijon shumë shqetësime dhe dyshime. Në punë, megjithatë, duhet të bëni një pauzë që mund të shërbejë si mënyrë për t’u rikarikuar.

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: Edhe pse kjo e diel është ditë Krishtlindjesh, mërzia do të jetë e dukshme. Por pse nuk e vini në lëvizje imagjinatën tuaj dhe nuk mendoni për një argëtim krijues për të kaluar këto festa?

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Këtë ditë festive dashuria do të jetë sërish protagoniste ndaj, kush është momenti më i mirë për të zgjidhur mosmarrëveshjet me partnerin sesa ta bëni këtë në ditën e Krishtlindjes?

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: Pamja e bukur e Venusit mund t’ju japë vërtet emocione intriguese dhe nuk e përjashtoj që mund ta lini veten të hidheni pas diçkaje të re. Në punë keni intuitë të frytshme, bëjeni të vlejë.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Lodhja po e bën të vetën dhe ka nisur të ndjehet. Edhe nëse është një ditë Krishtlindjesh ju nuk ndiheni plotësisht të kënaqur. Mundohuni t’i shfrytëzoni këto ditë festive për të pushuar, keni nevojë.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: Këtë të diel 25, personat që doni do të jenë protagonistët e jetës suaj dhe do t’ju ndihmojnë të gjeni një ekuilibër të caktuar. Lajme interesante në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Shigjetari: Jupiteri është kthyer në shenjën e tij dhe Hëna është në favorin tuaj. Çfarë mënyre më të mirë ka pra për të festuar këtë Krishtlindje? Në punë, është koha optimale për të hedhur themelet për të ardhmen tuaj.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi: Ky qiell është i bukur për ndjenjat, çiftet që janë në lidhje afatgjatë, këtë Krishtlindje mund të vendosin të hedhin një hap të rëndësishëm. Në punë ju ndihmon kalimi i bukur i Venusit.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Pasionet intriguese janë në rrugë e sipër, Hëna hyn në shenjën e saj gjatë ditës së Krishtlindjes. Në punë po vijnë konfirmime dhe propozime interesante.

Horoskopi Paolo Fox Peshqit: Këtë ditë Krishtlindjesh ndizet drita jeshile për komunikim të mirë me gjysmën tjetër! Ndiheni më të qetë, prandaj do të jeni të prirur të ndani disponimin tuaj me të dashurit. Në punë më në fund mund të filloni të mendoni se si të vendosni piketat për muajt e ardhshëm. /noa.al