Transmetuar më 24-12-2022, 11:43

Vlorë- Gjendet i vdekur në kanalin e Motorit në Zvërnec, një 60-vjeçar.

Nga informacionet paraprake dyshohet se personi i pajetë ishte endacak.

Ai është dërguar në morg dhe priten rezultatet e autopsisë për të mësuar shkaqet e vdekjes.

Një hetim paraprak ka nisur për rastin në fjalë.