Transmetuar më 24-12-2022, 09:03

Bojken Lako ka publikuar për herë të parë një foto me vajzën që i ka rrëmbyer zemrën. Lidhja e tyre ka kohë që përflitet në media pasi Bojkeni dhe vajza në fjalë janë fotografuar disa herë bashkë.

Në foto kantautori shfaqet duke e puthur bukuroshen bionde dhe e ka shoqëruar foton me një zemër të bardhë, duke etiketuar partneren.