Transmetuar më 23-12-2022, 18:07

Një drejtues ka humbur kontrollin e mjetit të tijë dhe ka dal nga rruga.

Shtetasi me iniciale K.F i cili ishte dhe drejtues i mjetit BMV po kryen veprimet e mëtejshme procedurale .

Pasagjeri i cili udhëtonte me të shtetasi A. G ka marrë plagë të lehta u transportua për në spitalin e Korçës ku po merr edhe mjekim.

Grupet hetimore po punojnë për sqarimin e rrethanave të këtyre ngjarjeve.