Transmetuar më 22-12-2022, 21:53

Fjodora Fjora ishte së fundmi e ftuar në emisionin "Natën me Aulonën" ku foli për historinë e saj të dashurisë të cilën e bëri publike muaj më parë duke publikuar foto me partnerin.

Moderatorja zbuloi se nuk i ka vendosur ende një emër kësaj marrëdhënieje dhe se statusi i saj për momentin mbetet single. Ajo shtoi se faji për këtë është te meshkujt. Sipas saj, edhe nëse njeh dikë pas të cilit “çmendesh”, kupton që ata nuk duan të impenjohen dhe i tremben kësaj gjëje.

"Meshkujt nuk duan të impenjohen, mund të thonë nuk kam pse rris fëmijën tënd", tha Fjodora.