Transmetuar më 22-12-2022, 21:02

Morena Taraku është një personazh që nuk para bëhet kryefjalë e portaleve në lidhje me skandale apo opinione publike, megjithatë gjithmonë arrin të fitojë vëmendje me fotot provokuese. Këngëtarja shfaqet në çdo dalje të sajën shumë e kuruar.

Ditën e sotme Morena ka habitur me një nga postimet e fundit në Instastory, teksa duket në një ambjent spitali, duke marrë një serum në krahun e saj. Mesa duket bukuroshja nuk është në një gjendje të mirë shëndetësore, por gjithashtu shfaqet e pamposhtur. Me një tjetër foto të postuar në Instastory, Morena shprehet shumë optimiste dhe gati të rimarrë fuqinë e saj.

Në gjendje jo të mirë shëndetësore, ja siNë gjendje jo të mirë shëndetësore, ja si

Së fundmi Morena ka publikuar një ‘Ask’ në Instastory, ku ndjekësit e saj i kanë drejtuar pyetje të shumta dhe Morena ka zgjedhur t’u përgjigjet disa prej tyre. Dihet që Morena e mban shumë të fshehtë jetën e saj private e për këtë gjithë janë kuriozë të zbulojnë më shumë rreth saj. Një prej ndjekësve e ka pyetur Morenën nëse është apo jo në një lidhje dhe bukuroshja nuk ka nguruat t’i përgjigjet.