Transmetuar më 22-12-2022, 18:10

Vlorë- Një  aksident ka ndodhur pak më parë në Vlorë.

Dy të rinj ndodhen në gjendje të rëndë në spital.

Të aksidentuarit janë Emiljano Dulaj 28 vjeç dhe Altin Sinademi 33 vjeç (eshte me rend) aksident me makinë.

Aksidenti ka ndodhur në rrugë të zonës së fushës së druve.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit , por dy të rinjtë janë duke marrë mjekim nga bluzat e bardha.