Transmetuar më 22-12-2022, 13:05

Një modele që prej disa kohësh ka bërë pak pushim nga kamerat, ka zbuluar se po ndihet ‘më e nxehtë se kurrë’ pasi ka lindur një fëmijë.

Ajo është Rhiannon Lucie, nga Leicestershire, e cila mbështet fansat e saj të shumtë duke u zhveshur në faqet për të rritur.

Madje bukuroshja brune mendon se trupi i saj me forma bombastike e bën atë tërheqëse për meshkujt. Jo vetëm kaq, pasi Lucie ka pranuar se të kesh “gjoks më të madh se koka”, mund të jetë edhe më tërheqëse.

“Jo të gjithë meshkujt janë të ndezur nga llojet perfekte të trupit të vajzave. Unë kam gjoks të madh, ijet e lakuara dhe një prapanicë të madhe. Fansat e mi i duan format e mia natyrale. Mendoj se është e shkëlqyer të shohësh meshkujt duke shijuar sesi duken femrat e vërteta”, ka thënë Rhiannon ekskluzivisht për “Daily Star”.