Transmetuar më 21-12-2022, 13:54

Miliarderja e re, Kylie Jenner, njihet prej disa kohësh si një nga vajzat më seksi dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Tashmë ajo numëron mbi 375 milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, ku ndan projektet e saj por nuk mungojnë edhe fotot e nxehta.

Së fundmi, ylli i “Instagram”-it është shfaqur më provokuese se kurrë, duke dhuruar për fansat disa imazhe shumë seksi.

E veshur vetëm me të brendshme dhe një kanotiere, Jenner ka ngritur temperaturat në rrjet me pozat tunduese nga një kënd i shtëpisë së saj.