Transmetuar më 19-12-2022, 11:27

Një situatë e sikletshme i ka ndodhur Xhensila Myrtezajt në koncertin e saj më të fundit. Teksa po këndonte para fansave, një djalë ka tentuar ta puthë këngëtaren.

Në videon e publikuar shihet që personi i vendos dorën në qafë Xhensilës dhe e afron me forcë tek vetja për ta puthur, por këngëtarja menjëherë tërhiqet. "Kadal, kadal vlla, kadal", dëgjohet të thotë Xhensila, e cila duket paksa e frikësuar pas këtij momenti dhe largohet.