Transmetuar më 18-12-2022, 20:32

Fjoralba Ponari, një nga prezantueset më të ëmbla dhe të pëlqyera u njoh fillimisht për publikun si këngëtare për zërin e saj të mrekullueshëm në ‘The Voice of Albania’. Më pas, bukuroshja nisi të bashkëprezantojë në “E Diell” ku në fakt u bë shumë e njohur për audiencën e gjerë. E tanimë prezanton programin më të ndjekur të humorit “Portokalli”.

Ditën e sotme është zhvilluar finalja e Botërorit, ku kampione u shpall Argjentina. Mesa duket Fjoralba ka arritur ta parashikoj rezultatin e kësaj ndeshje e këtë na e ka vërtetuar vetë ajo, duke na treguar disa mesazhe që ka shkëmbyer me një mikeshën e saj, ku përveç se ka treguar se Argjentina do të fitoj, por edhe që ndeshja do të mbyllet me penallti. Nga biseda kemi kuptuar se kjo nuk është e vetmja ndeshje e këtij Botërori, rezultatin e të cilit Fjoralba ka arritur ta gjejë.

Fjoralba shpeh poston foto nga përditshmëria e saj në punë dhe ‘look-un’ e saj të çdo jave në Portokalli, por asnjëherë më parë nuk na ka treguar një gjendje jo të mirë të saj. Kështu ka ndodhur së fundmi, teksa moderatorja ka postuar një foto të saj gjatë provave të shfaqjes dhe nuk ishte ajo çfarë prisnim. Fjoralba shfaqet me flokë të çrregullta, shumë e lodhur dhe jo energjike dhe në një gjendje të demoralizuar.