Transmetuar më 18-12-2022, 20:08

KATAR- Messi dhe shokët e tij ngrenë lart Kupën e Botës në Katar.

Ky ishte trofeu më i rëndësishëm për mesin në 18 vjet karrierë dhe Argjentinën që kishte dekada që nuk e fitonte një botëror.

Skena mahnitëse në stadiumin Lusail me tifozët e Argjentinës që lëkunden në tribuna.

Një shfaqje mahnitëse fishekzjarre zhvillohet në tokë ndërsa pjesa tjetër e ekipit bashkohet me lojtarët në skenë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd