Transmetuar më 18-12-2022, 18:54

Mbaron gjithçka, penalltitë vendosin fituesin e Kupës së Botës.

Franca ka barazuar sërish shifrat me anë të Mbappe.

Sulmuesi i PSG-së ka barazuar nëpërmjet një penalltie dhe kështu shënon golin e tij personal në këtë finale të madhe