Transmetuar më 18-12-2022, 18:13

KATAR-Kthen gjithçka në Kupën e Botës.

Franca është rikthyer vonë nga 2-0 për të rikthyer barazinë.

I gjithë momenti është i Francës tani.

E megjithatë deri në minutën e 67-të, ata nuk kishin pasur asnjë goditje në portë, derisa Mbappe e çoi dy herë në rrjetë topin. Një me penallti dhe një supergol.

Tashmë finalja ka shkuar në shtesë.