Transmetuar më 18-12-2022, 17:00

Argjentina nuk di të ndalet në këtë finale të madhe.

Një super aksion i nisur nga Messi dhe i finalizuar mrekullisht nga Angel Di Maria.

Në minutën e 36-të, Argjentina shënon edhe golin e dytë ndaj Francës.

Shikoni golin