Transmetuar më 18-12-2022, 16:45

Horoskopi i Paolo Fox 19 dhjetor 2022: Dashi, Demi dhe Binjakët

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Demonstroni një sjellje të ëmbël, të dashur e të qeshur, tregoni se jeni të këndshëm, karizma juaj do të jetë thelbësore për vitin e ardhshëm në dashuri. Puna po shkon mirë, por ju duhet një pushim, është i merituar.

Horoskopi Paolo Fox Demi: dashuria dhe ndjenjat janë zhytur në batak gjatë këtyre kohëve të fundit për ju, por mos u dorëzoni. Një përparim profesional po vjen dhe pse vonë, jini të durueshëm dhe mos e teproni me reagim.

Horoskopi i Binjakëve Paolo Fox: dashuria është në zemrën tuaj, por keni frikë të dilni përpara. Kolegët në punë ju vlerësojnë dhe ju respektojnë, ata mbështeten tek ju, mos i zhgënjeni.

Gaforrja, Luani dhe Virgjëresha

Horoskopi Paolo Fox Gaforrja: diçka nuk shkon me partnerin tuaj, ndoshta duhet t’i lejoni vetes një reflektim më shumë. Për profesionistët e pavarur fundi i vitit është gjithmonë problem dhe festat janë në rrezik.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: ju mungon vrulli, përpiquni të keni më shumë guxim dhe besim në ndjenjat tuaja. Puna ju streson, por ju dini si ta trajtoni ndikimin e saj, ndaj, o burra në sulm.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: ndiheni të sigurt dhe epshndjellës, përfitoni nga kalimi pozitiv i Venusit. Jupiteri është ende larg, qëndroni aktivë dhe mos ia dorëzoni veten përtacisë.

Peshorja, Akrepi dhe Shigjetari

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: dashuria e vërtetë ka nevojë për kohë dhe durim, për momentin ne, duhet vetëm të presim. Përparimi i punës është pranë nesh, por duhet të jeni gati për fillimin e vitit.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: nuk ka asgjë që mund t’ju ndalojë kur jeni në sintoni me veten dhe të dashuruar. Edhe në punë, ka një frymë nxitëse për të shijuar orët në mënyrë aktive dhe produktive. Bëhuni dhe ju pjesë.

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari: shumë po pyesin se si do të shkojë ky fundvit, për ju vetëm të mira për ndjenjat. Puna, pak më pak, sot jeni të lodhur, rifilloi pasdite.

Bricjapi, Ujori dhe Peshqit

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi: Dita e parë e javës do të nisë mbarë, megjjthatë yjet flasin për disa debate që pritet të keni me partnerin/en pasdite. Më mirë, këto mund t’i shtyni për nesër. Ndërkohë, bëni mirë zgjedhjet tuaja në punë, duke mos harruar se janë thelbësore për muajt në vijim.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: xhelozia nuk do t’ju çojë askund, më mirë të qëndroni të qetë. Ka shumë konkurrencë në punë, por pa problem, mos i kushtoni rëndësi.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: ju kërkoni dashurinë dhe gjeni vetëm aventura, por secila prej tyre vetëm se ju përgatit për të ardhmen. Puna do të përjetojë një rritje pozitive në javët në vijim. /noa.al