Transmetuar më 18-12-2022, 10:18

Tiranë- Aksident në orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë. Një automjet luksoz tip “Porsche” është përplasur me një urban në zonën e “Doganës”.

Nga pamjete siguruara, shihet se automjeti i cili ka përplasur urbanin në pjesën anësore është dëmtuar konsiderueshëm.

Deri në këto momente nuk ka një njoftim të policisë dhe nuk dihet nëse ka të lënduar në njerëz, apo vetëm dëme materiale.