Transmetuar më 17-12-2022, 12:44

Tiranë- Zbulohen çiftet që kalojnë në gjysëmfinale të DWTS.

Pasi u bë e ditur se Megi dhe Jurgen do të ishin gjysmëfinalistët e parë të “Dancing With The Stars” mbrëmjen e djeshme u bë e ditur gjithashtu se edhe Sara & Luxhino, Ardit & Jora, Isli &Ledia, Salsano & Lori dhe Elhaida dhe Ledian do të jenë gjithashtu në vijimësi të spektaklit, përveç Julkës dhe Silvestrit, të cilët u detyruan të përfundojnë garën.

Javën e ardhshme do të ketë dy të eleminuar.