Transmetuar më 17-12-2022, 08:28

TIRANË- Është bërë e ditur data se kur do të fillojë Big Brother VIP Albania 2.

Në faqen zyrtare të këtij spektakli, është publikuar promo dhe është njoftuar se BBV Albania 2, do të fillojë më 24 dhjeto.

“Shtëpia më e famshme, spektakli më emocionues, karakteret më shpërthyes, personazhet më të dashur… Reality shoë më i ndjekur i të gjitha kohërave, eksperimenti social më i komentuar rikthehet si dhurata më e shumëpritur gjatë festave. Nga 24 Dhjetori, në ekranin e Top Channel, “Big Brother Vip”!”, thuhet në postim.