Transmetuar më 15-12-2022, 22:28

Fjoralba Ponari, është një nga prezantueset më të ëmbla dhe të pëlqyera të publikut.

Së fundmi ajo shfaqet me një foto të saj gjatë provave. Fjoralba duket me flokë të çrregullta, shumë e lodhur dhe jo energjike dhe në një gjendje të demoralizuar, ku dhe shkruan:

Eee lezetshme gjendja ditën e parë të provave! Aspak e demoralizuar dhe shumë energjike.

Fjoralba rrallëherë flet apo poston në rrjete sociale momente me të dashurin e saj, por kur e bën sigurohet të na i bëjë sytë me zemra. Ditën e sotme me anë të një ‘Ask’ të postuar në Instastory ndjekësit e kanë pyetur moderatoren nëse do t’i shkruante ish i dashuri i saj dhe do t’i shprehej se i mungon çfarë mesazhi do ti kthente Fjoralba. Moderatorja nuk nguroi t’i kthente përgjigje as kësaj pyetje.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd