Transmetuar më 11-12-2022, 12:54

Sara Hoxha ishte së fundmi e ftuar në “Më lër të flas”. Bukuroshja u pyet nëse e ka problem që njihet më shumë si “Sara e Ledrit” dhe jo si “Sara Hoxha”.

Sara u shpreh se nuk preket fare nga ky fakt, madje është krenare që njihet si e tillë pasi Ledri është partneri i saj i jetës dhe babai i fëmijës së saj.

“Unë nuk e kam problem. Ledri është partneri im i jetës, ne kemi një fëmijë bashkë, jetojmë bashkë, ndajmë çdo gjë bashkë, prandaj nuk e kam problem që njerëzit thonë “Sara e Ledrit”. E kam thënë dhe disa herë të tjera që unë jam krenare që jam Sara e Ledrit, prandaj as nuk më prek fare”, tha ajo.