Transmetuar më 06-12-2022, 16:02

TIRANË- Deputeti i PD-së, Edmond Spaho, ka reaguar lidhur me sulmin që iu bë Sali Berishës, ku u qëllua me grusht nga Gerti Shehu. Spaho shkruan se ky është provokimi më i rëndë që i është bërë PD-së që nga vrasja e Azem Hajdarit.

“Ky është provokimi më i rëndë që i është bërë PD-së dhe opozitës që nga vrasja e Azem Hajdarit. Fjalët nuk kanë më vend. Opozita duhet të veproje dhe te tregojë sa vlen”, shkruan Spaho.