Transmetuar më 24-11-2022, 08:55

Gazetarja e njohur ka zbuluar së fundmi se do t’i japë fund beqarisë. Mjaftoi kjo deklaratë e papritur e saj që Ardit Gjebrea ta ngacmonte dhe t’i ‘rrëmbente’ konfirmimin se gazetarja do të martohet korrikun e ardshëm.

Pjesë nga biseda:

Kozeta: Dhe që unë mos të dukem si gjithmonë besnike e mendimeve të mia, pavarësisht se ose nuk kam rënë në dashuri që nuk më vjen kjo dashuria kaq e madhe sa i vjen Anxhelës, ose…

Ardit: Si nuk ke rënë në dashuri? Më fal pak, a kemi dasmë në korrik?

Kozeta: E kemi.

Ardit: Deklaruam një të re për Kozeta Kurtin! U desh të dilte sonte që në korrik do kemi dasmë!

Anxhela Faber: Mirë që e thashë unë atë deklaratën e dashurisë, se s’do e kishim marrë vesh.

Ardit: Dhe nuk është thënë asnjëherë, mezi prisja ta thosha. Jeshile për dasmën, më falni.